Hry[?]

Pokud si chcete dát pauzu od běžného tréninku, můžete zkusit některou z her, které jsme pro vás připravili. Tyto hry využívají databáze Anglických slovíček a můžete je proto použít jako alternativní tréninkovou metodu.

Každá hra je samozřejmě náhodně vygenerovaná, takže zadání je pokaždé jiné! Hry proto má smysl hrát opakovaně.

Pexeso

Anglické pexeso

Hledejte správné slovní páry vybírané z databáze Anglických slovíček. Hra umožňuje nastavit slovník, blok a počet kartiček. Hra je obtížnější než klasické pexeso, protože nehledáte stejné kartičky, ale překlady slov.


Pexeso
Anglické pexeso - synonyma

Jiná varianta předchozí hry, kde namísto překladů hledáte dvojice anglických slov stejného, podobného nebo částečně podobného významu. Hra je určena pokročilým.


Hangman (Šibenice)
Hangman (Šibenice)

Zachraňujte panáčky před strašlivým osudem. Hádejte písmena a složte z nich anglické slovo předtím, než dojde na nejhorší. Tři úrovně obtížnosti. Hra je uzpůsobena na ovládání klávesnicí.


Křížovka
Anglická křížovka

Baví vás luštit křížovky? Spojte příjemné s užitečným a učte se přitom slovíčka! Hra generuje pokaždé jinou křížovku. Lze zvolit slovník a blok. Také je možné vytvořit si křížovku k vytištění.


Osmisměrka
Osmisměrka

Osmisměrka nevyžaduje žádnou předchozí znalost slovíček a umožňuje se zábavnou formou učit i úplným začátečníkům. Hra je náhodně generovaná a lze ji hrát online nebo si ji vytisknout např. do MHD.


Had
Had

Ovládejte hada a sbírejte jablíčka - ale pozor, jen ta správná! Had prověří váš postřeh a vaši schopnost rychle se rozhodovat. Tato hra podporuje i fráze a frázová slovesa.