Testy angličtiny[?]

Na této stránce naleznete testy angličtiny zaměřené na slovní zásobu. Pomohou vám udělat si obrázek o tom, jak dobře zvládáte tu kterou skupinu slovíček, a poradí vám, který slovník zvolit pro další trénink na našem webu. Otázky jsou náhodně generované z databáze Anglických slovíček a pokaždé tak obdržíte jiný test.

Testy slovní zásoby - obecná angličtina

Jsou k dispozici tyto testy obecné anglické slovní zásoby:

Test slovní zásoby pro začátečníky

Test pro začátečníky a mírně pokročilé (beginner, lower-intermediate; úroveň A1-A2 dle CEFR), který zkouší úroveň zvládnutí slovníku Základní slovní zásoba. Čtyři možnosti, jedna správná odpověď.

Test slovní zásoby pro pokročilé

Test pro středně pokročilé (intermediate, upper-intermediate; úroveň B1-B2 dle CEFR), který zkouší znalost slovíček ze slovníku Rozšířená slovní zásoba. Šest možností, jedna správná odpověď.

Test slovní zásoby pro velmi pokročilé

Test určený velmi pokročilým (advanced, proficient; úroveň C1-C2 dle CEFR), který zkouší zvládnutí slovníku Slovní zásoba pro fajnšmekry. Osm možností, jedna správná odpověď.


Testy slovní zásoby - specializované

Jsou k dispozici tyto testy oborové a jinak specializované slovní zásoby:

Test slovní zásoby - Business English

Test pro středně pokročilé (intermediate, upper-intermediate; úroveň B1-B2 dle CEFR), který zkouší zvládnutí slovníku Business English. Šest možností, jedna správná odpověď.

Test slovní zásoby - hovorová angličtina a slang

Test určený velmi pokročilým (advanced, proficient; úroveň C1-C2 dle CEFR), který zkouší zvládnutí slovníku Hovorová angličtina a slang. Osm možností, jedna správná odpověď.


Další testy

Test - nepravidelná slovesa

V tomto testu si můžete vyzkoušet vaše znalosti anglických nepravidelných sloves. Dostanete infinitiv a budete zapisovat druhý a třetí tvar.