Facebooková soutěž 2011

Připravili jsme pro vás podzimní soutěž o hodnotnou knižní cenu! Soutěž již skončila.

Tato soutěž již skončila. Výherci gratulujeme!

Co můžete vyhrát?

Knihu English Idioms in Use autorů Michael McCarthy a Felicity O'Dell od Cambridge University Press v 5. vydání, viz obrázek:

Kniha je určena středně pokročilým nebo pokročilejším a zabývá se idiomy, tj. ustálenými slovními spojeními, jejichž význam není zřejmý z významu dílčích slov.

Kdo se může zúčastnit?

Kdokoliv, kdo má uživatelský účet na Facebooku!

Co musím udělat?

Stačí, když se stanete fanouškem našich stránek. Buďto tak můžete učinit na našem facebookovém profilu, nebo jednoduše klikněte na tlačítko "To se mi líbí..." v záhlaví našich stránek.

A to je vše! Ano, zdá se to možná neuvěřitelné, ale to je opravdu všechno!

Jak poznám, že jsem to udělal(a) správně?

Ikona 'To se mi líbí...' v záhlaví našich stránek zešedne a nepůjde na ní kliknout.

Jak bude soutěž probíhat?

Soutěž bude končit v náhodně zvolený den v týdnu od 12. 12. 2011. Pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednoho příznivce našeho webu a ten se stane výhercem! Jméno výherce zvěřejníme spolu s gratulací na titulní straně a obratem výherce kontaktujeme prostřednictvím Facebooku, abychom od něj získali poštovní adresu pro zaslání ceny.

Pozn.: Jestliže se nám výherce neozve do 30 dnů od chvíle kdy jej kontaktujeme, pozbývá nároku na cenu a takto propadlou cenu znovu zařadíme do některé z budoucích soutěží.

A co stávající fanoušci?

Velmi si vážíme našich příznivců a stávající fanoušci se proto soutěže účastní také a nemusí pro to vůbec nic udělat.

Není to podvod? Proč to děláme?

Žádný háček v tom není. Myslíme si, že provozujeme zajímavý web, o kterém však mnoho lidí dosud neví. Soutěž je pro nás určitou formou reklamy a můžete ji proto chápat jako reklamní akci. Místo propisky, co se za týden rozpadne, ale můžete vyhrát pěknou knížku.

Všem soutěžícím přejeme mnoho štěstí!

Kam dál?