Anglická slovíčka v kostce

Anglická slovíčka jsou online výukový systém pro trénování, rozšiřování a udržování anglické slovní zásoby. Slovní zásoba je základ, na kterém při používání jazyka stavíme, a je klíčová pro všechny jazykové dovednosti - čtení, poslech, psaní i mluvení.

Komu je systém určen

Systém je určen pokročilým a velmi pokročilým jako samostatný produkt a začátečníkům jako účinný doplněk klasického studia.

V čem pomáháme začátečníkům

Začátečníkům pomáháme rychle zvládnout nejdůležitější slovíčka a fráze, což jim umožní angličtinu brzy začít používat v praxi.

Aplikace vhodně doplňuje klasickou výuku (škola, kurzy, učebnice, atp.) a zvyšuje její účinnost.

V čem pomáháme (velmi) pokročilým

Pokročilé učíme obtížnější slovíčka a méně běžné významy slov a pomáháme jim převádět pasivní slovní zásobu na aktivní.

Aplikace je zároveň ideálním nástrojem pro rychlé oživení a doplnění dříve nabytých znalostí, např. při přípravě na jazykové zkoušky a certifikáty (FCE, CAE, CPE, TOEFL, aj.) nebo před plánovanou cestou do zahraničí.

Bezplatná a plná verze

Anglická slovíčka lze v omezené míře používat i bez registrace.

Budete-li chtít začít studovat systematicky, je nutné se zaregistrovat, aby se mohly ukládat vaše výsledky. V rámci bezplatné verze si můžete natrénovat/zopakovat celou Základní slovní zásobu a systém si tak podrobně vyzkoušet.

Plná verze je placená, má cca 10x více obsahu a představuje plnohodnotné řešení vašeho dlouhodobého studia slovíček a frází. Podrobnější informace o rozdílech v jednotlivých verzích naleznete zde, přístup do plné verze si můžete zakoupit zde.

Související témata

Hlavní stránka nápovědy