Hlavní výhody systému

Ke kurzu i samostatně

Anglická slovíčka řeší problém, který kurzy (z povahy věci) nedokáží uspokojivě vyřešit - trénování a udržování slovní zásoby. Díky tomu jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv kurzu angličtiny a zároveň i užitečnou, samostatně použitelnou aplikací.

Studium, které se vám přizpůsobí

Ne každý může do svého programu vtěsnat prezenční výukové kurzy a ne každý má možnost (nebo chuť) někam dojíždět. Jste-li podnikatel, matka (či otec) na rodičovské "dovolené" nebo např. pracujete-li na směny, pak jistě oceníte možnost studovat kdykoliv, kdekoliv a i tehdy, máte-li jen velmi málo času.

Učte se, když je to nejúčinnější

Stejně jako v práci ani ve studiu nemá člověk stále stejnou produktivitu. Velkou výhodou studia na Anglických slovíčkách je, že je velmi flexibilní. Zrovna vám to moc nejde? Tak toho nechte a zkuste to za chvíli! Něco podobného je u kurzů nemyslitelné.

Studujete vlastním tempem

Na kurzech se často stane, že je pro vás tempo studia příliš rychlé nebo naopak příliš pomalé. V obou případech to vede k frustraci a pocitu, že vyhazujete peníze z okna. Na Anglických slovíčkách si vždy tempo určujete sami.

Máte kontrolu nad tím, co se učíte

S Anglickými slovíčky máte plnou kontrolu nad tím, co se učíte. Můžete si vybrat konkrétní slovník nebo i jen jeho část. Dokonce si můžete sestavit i slovník(y) vlastní.

Postupujete systematicky

Studovat stále dokola to, co už umíte, nikam nevede. Anglická slovíčka vám zaručují, že strávíte jen minimum času opakováním toho, co umíte, a naopak že maximum času budete věnovat tomu, co ještě neumíte. Klíčem k systematičnosti je osobní tréninkový plán.

Jasně vidíte váš postup

U studia (a zvláště pak samostudia) je zásadní věcí motivace. Abyste si motivaci udrželi, musíte jasně vidět, že děláte pokroky. Anglická slovíčka vám dávají k dispozici statistiky a testy. Jste-li navíc soutěživí, pak jistě oceníte možnost překonávat ostatní v žebříčcích.

Obrovské množství obsahu

Jsme tak trochu megalomani a v zastávce "upper-intermediate" nezastavujeme. Pokud byste dokázali zvládnout celý tréninkový plán na našem webu, měli byste slovní zásobu zhruba srovnatelnou s rodilým mluvčím. Do jaké hloubky ale skutečně půjdete je jen na vás.

Systém je koncipován pro dlouhodobé používání

Vzhledem k obrovskému množství slovíček je jasné, že je není možné zvládnout za pár týdnů ani měsíců. A i kdybyste to dokázali, tak jich stejně polovinu záhy zapomenete. Náš systém je proto navržen pro dlouhodobé používání a po čase vás vede k opakování.

Související témata

Hlavní stránka nápovědy