Články

6. dubna 2023Přepracování systému objednávekV rámci dnešní aktualizace byl zjednodušen a zpřehledněn systém objednávek. Současně s tím byly zrušeny některé dříve dostupné možnosti platby a způsoby dodání. Podrobnosti v článku.
4. dubna 2023Aktualizace systému výslovnostiV dnešní drobné aktualizaci bylo provedeno několik změn týkajících se výslovnosti. Při této příležitosti též připomínáme, jak přesně výslovnost na Anglických slovíčkách funguje a jaké jsou její limitace.
30. března 2022Migrace systému na nové serveryAnglická slovíčka se v nejbližších dnech budou stěhovat na nové servery. Přesun je nezbytný, aby bylo možné zajistit co možná nejstabilnější provoz stránek v příštích letech.
28. srpna 2020Změna režimu využívání šifrovaného spojeníAnglická slovíčka nově používají šifrované spojení pro celý web a to vč. tréninku. Má to výhody, ale i nevýhody. Původní chování je možné nastavit pomocí nové volby v Profilu. Podrobnosti v článku.
8. července 2015Rozpoznávání chyb spellinguSystém nově umí rozpoznávat nepřesně zapsaná anglická slovíčka. Pokud odpovíte správným slovem, ale uděláte chybu ve spellingu, systém vás na to upozorní. Díky tomu se rychleji doberete správné odpovědi.
18. září 2014Aktualizace způsobu přehrávání audioDnešní aktualizace přináší důležité změny ve fungování výslovnosti na různých zařízeních. Věnujte prosím pozornost tomuto krátkému příspěvku, ve kterém provedené změny vysvětlujeme.
22. dubna 2014Aktualizace - zima 2013/2014Tento článek shrnuje změny provedené v systému Anglická slovíčka v období prosinec 2013 až březen 2014.
14. února 2014Slovník vlastních jmenPřed několika málo dny se v systému objevil nový slovník s názvem "Vlastní jména". V tomto článku si jej blíže představíme.
9. října 2013Nastavitelný průzkumník a další novinkyDnešní aktualizace přináší několik novinek, které jsou na první pohled spíše drobnější, avšak ve svých důsledcích poměrně významně rozšiřují možnosti aplikace.
11. července 2013Aktualizace aplikace - červenec 2013Tento příspěvek shrnuje změny provedené v aplikaci v období květen, červen a začátek července 2013.
25. dubna 2013Aktualizace aplikace - jaro 2013V tomto příspěvku shrnujeme změny provedené v systému Anglická slovíčka v období únor až duben 2013.
16. ledna 2013Hovorová angličtina na AJSV tomto článku bychom vám rádi představili koncepci hovorové angličtiny na našem webu. Dozvíte se, jaká slovíčka plánujeme zařadit, kolik jich bude i např. proč je trénink pouze pasivní.
14. ledna 2013Aktualizace aplikace - leden 2013V posledních týdnech jsme provedli několik menších updatů. Rádi bychom je shrnuli a některé z nich trochu blíže vysvětlili - to platí zejména pro změny v uživatelském rozhraní.
11. prosince 2012AJS skóreDnešní menší update zavádí nové bodové hodnocení, tzv. AJS skóre. Toto skóre v sobě zahrnuje body za natrénovanou slovní zásobu, osvojené fráze, frázová slovesa i zvládnutý poslech.
10. prosince 2012Aktualizace aplikace - prosinec 2012Dnes jsme v rámci krátké odstávky spustili nový update aplikace. Hlavní změny jsme již představili v předcházejícím blog postu. Kompletní seznam změn následuje...
6. prosince 2012Revize plánu a přístupových úrovníV nejbližších dnech spustíme aktualizaci, která přinese řadu změn a to zejména v oblasti osobního tréninkového plánu a dostupnosti funkcí a slovníků ve verzi FREE. Součástí bude také prvních několik set slovíček hovorové angličtiny.
23. listopadu 2012Aktualizace aplikace - listopad 2012Dnešní update přináší možnost ukládání slovíček z tréninku a průzkumníku, opravu několika chyb a řadu drobných vylepšení. Úplný seznam změn naleznete v tomto článku.
3. září 2012Připravujeme - podzim 2012Na podzim letošního roku pro vás chystáme řadu novinek. Můžete se těšit mimo jiné na frázová slovesa, obchodní angličtinu, novou titulní stranu, nové hry a jiné varianty existujících her, soutěž a nově také gramatiku!
16. srpna 2012Analyzátor anglických textůPo menší letní odmlce dnes přicházíme s novou funkcí. A ne tak ledajakou. Představuje totiž spojovací článek mezi naší aplikací a světem "tam venku". Jmenuje se Analyzátor anglických textů.
17. června 2012AJS PRO a další novinkyNěkolik posledních měsíců se toho na AJS mnoho nedělo a možná jste tak nabyli dojmu, že se někde flákáme. Neflákáme! Dnes přinášíme prémiovou verzi AJS PRO a jelikož seznam s ní souvisejících změn je opravdu dlouhý, zaslouží si vlastní článek.
13. června 2012AJS - srovnání verzíAnglická slovíčka nabízí několik uživatelských úrovní, které se liší rozsahem slovní zásoby i dostupnými funkcemi. Abyste se co nejrychleji zorientovali v odlišnostech jednotlivých verzí, zpracovali jsme pro vás jejich srovnání ve formě přehledné tabulky.
15. dubna 2012Představujeme verzi PROV létě letošního roku plánujeme spustit prémiovou verzi anglických slovíček s pracovním názvem PRO. Přinese celou řadu novinek: nové slovníky, nové tréninkové režimy a řadu nových funkcí.